Open/Close Menu Auto krāsošana, virsbūves remonts, apkope, līmēšana, pulēšana

Tāds nu ir rezultāts Audi A6, ko līmējām izstādē "Auto 2018"...Ieguvumi no auto aplīmēšanas - Jūs variet ātri nomainīt pilnībā vai daļēji auto dizainu.Jūs pasargājat pašu auto krāsojumu no skrāpējumiem un atsitumiem un nobraucot 3-5 gadus noņemiet plēvi un iegūstiet auto tādā izskatā, kāds tas bija pirms aplīmēšanas - bez švīkām un atsitumiem. (3M plēvei garantijas sasniedz pat 10 gadus).Nelieli skrāpējumi plēves virsmā remontējas vienkārši uzsildot to ar fēnu.Lielu defektu gadījumā plēvi noņem no konrētās detaļas, remontē to un aplīmē pa jaunam. Nebūs nekādu krāsu atšķirību, ja līmēsiet ar tā paša ražotāja plēvi.Galu galā Jūs iegūstat sajūsminātu cilvēku pavadošus skatus. Parasti vienaldzīgo nav. Citam patīk, citam - nē, bet katram ir savs viedoklis.#AutoAnatomija #AudiFullWrap #3M #3MWrappingFilm #Liepaja #AudiLiepaja #AutoAplimesana #Wrapping #MagicColor #CarColor #ColorChanges #DreamCar

Posted by Andris Skabe on svētdiena, 2018. gada 8. aprīlis
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tāds nu ir rezultāts Audi A6, ko līmējām izstādē “Auto 2018″…
Ieguvumi no auto aplīmēšanas –
Jūs variet ātri nomainīt pilnībā vai daļēji auto dizainu.
Jūs pasargājat pašu auto krāsojumu no skrāpējumiem un atsitumiem un nobraucot 3-5 gadus noņemiet plēvi un iegūstiet auto tādā izskatā, kāds tas bija pirms aplīmēšanas – bez švīkām un atsitumiem. (3M plēvei garantijas sasniedz pat 10 gadus).
Nelieli skrāpējumi plēves virsmā remontējas vienkārši uzsildot to ar fēnu.
Lielu defektu gadījumā plēvi noņem no konrētās detaļas, remontē to un aplīmē pa jaunam. Nebūs nekādu krāsu atšķirību, ja līmēsiet ar tā paša ražotāja plēvi.
Galu galā Jūs iegūstat sajūsminātu cilvēku pavadošus skatus. Parasti vienaldzīgo nav. Citam patīk, citam – nē, bet katram ir savs viedoklis.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.